Jeżeli przysiad to król ćwiczeń to martwy ciąg jest królową? :). Głupio to brzmi ale taka jest prawda. W raz z drugim ćwiczeniem ciągowym (podciąganie – strict pull up) i dwoma ćwiczeniami pchanymi (przysiad i wyciskanie), tworzy podstawowy, najważniejszy i fundamentalny zestaw ruchów wielostawowych, wykorzystywanych w budowaniu jednostek treningowych praktycznie pod każdy CEL.

Na Naszym ok 3,5h warsztacie omówimy i przećwiczymy powyższe zagadnienia w sposób kompletny. Zrozumiecie dlaczego każdy (bez przeciwskazań zdrowotnych) powinien wprowadzić te elementy do swojego treningu, dowiecie się jakie korzyści niosą ze sobą obydwa ruchy oraz jakie mięśnie główne i mięśnie stabilizacyjne biorą w nich udział. Poznacie prawidłową technikę ruchów fundamentalnych w teorii i praktyce.  Dowiecie się jak przeprowadzać prawidłową rozgrzewkę metodą RAMP, zostaniecie ocenieni prostymi testami wzorca ruchu, a także poznacie techniki mobilizacji użytkowej, służącej poprawie zakresu ruchów w stawach.

Dzięki temu szkoleniu martwy ciąg i podciąganie nie będzie miało przed Wami żadnych tajemnic. Będziecie rozumieli co robicie, będziecie umieli to robić, będziecie wiedzieć po co to robicie. #trainhardbutsmart #trenujswiadomie #levelup #upgradeyourworkout #trenujswiadomieinnych

Szkolenie polecane dla Wszystkich bez wyjątku. Trenujesz amatorsko, profesjonalnie a może trenujesz innych? To jest wiedza i umiejętności które musisz posiadać.

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia. #zbudujsolidnyfundament

I część MARTWY CIĄG (deadlift) 1,5h

część teoretyczna – prezentacja

• opis ruchu, najważniejsze założenia i korzyści płynące z jego wykonywania