W kalistenice jest mnóstwo elementów, które wywołują zachwyt i podziw. BACK LEVER I HUMAN FLAG to właśnie takie ćwiczenia. Bardzo widowiskowe, świetnie wyglądające, doskonałe elementy wymagające siły, stabilizacji i techniki. To co na początku wydaje się bardzo trudne a wręcz nieosiągalne, z czasem zaczyna wychodzić, sprawiając ogromną satysfakcję i dumę. Wystarczy mieć cel, najskuteczniejszy plan dotarcia do tego celu, wiedzę teoretyczną i praktyczną jak realizować plan, a także systematyczność w realizacji.

Dzięki ok 3h szkoleniu  cyklu street workout skills, gimnastic skills, gdzie celem głównym będzie nauka i doskonalenie elementów BACK LEVER I HUMAN FLAG , jeden z czołowych zawodników Street Workout w Polsce przedstawi Wam najdoskonalszy plan do jego realizacji, a także wyposaży Was w teorię i praktykę niezbędną do osiągnięcia celu w jak najkrótszym czasie.

DATA SZKOLENIA: 15.07.2017 godzina: 15:00 – 18:00

• omówienia pozycji BACK LEVER I HUMAN FLAG wraz z pokazem elementów
  • omówienie mięśni głównych, stabilizacyjnych i pomocniczych biorących udział w wyżej wymienionych ćwiczeniach
  • omówienie najczęściej popełnianych błędów w nauce i technice wyżej wymienionych elementów
  • omówienie progresji, pozycji i faz nauczania ćwiczeń

• nauka i doskonalenie elementu BACK LEVER
  • nauka i doskonalenie elementu HUMAN FLAG

Szkolenie polecane dla Wszystkich chcących nauczyć się, bądź rozwijać swoje umiejętności kalisteniczne . Trenujesz amatorsko, profesjonalnie a może trenujesz innych? To jest wiedza i umiejętności które musisz posiadać. Po co dążyć do celu okrężną drogą skoro można pójść po linii prostej?

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia. #streetworkoutskills

#streetworkoutcourses #humanflag #backlever