W kalistenice jest mnóstwo elementów, które wywołują zachwyt i podziw.  HUMAN FLAG (po polsku FLAGA) i ONE ARM PULL UP (po polsku PODCIĄGANIE NA JEDNYM RĘKU) to właśnie takie ćwiczenia. Bardzo widowiskowe, świetnie wyglądające doskonałe elementy wymagające siły, stabilizacji i techniki. To co na początku wydaje się bardzo trudne, a wręcz nieosiągalne, z czasem zaczyna wychodzić, sprawiając ogromną satysfakcję i dumę. Wystarczy mieć cel, najskuteczniejszy plan dotarcia do tego celu, wiedzę teoretyczną i praktyczną jak realizować plan, a także systematyczność w realizacji.

Dzięki ok 3h szkoleniu  cyklu street workout skills, gdzie celem głównym będzie nauka i doskonalenie pozycji HUMAN FLAG & ONE ARM PULL UP, jeden z czołowych zawodników Street Workout w Polsce przedstawi Wam najdoskonalszy plan do jego realizacji, a także wyposaży Was w teorię i praktykę niezbędną do osiągnięcia celu w jak najkrótszym czasie.

• omówienia pozycji HUMAN FLAG & ONE ARM PULL UP wraz z pokazem elementów
  • omówienie mięśni głównych, stabilizacyjnych i pomocniczych biorących udział w wyżej wymienionych ćwiczeniach
  • omówienie najczęściej popełnianych błędów w nauce i technice wyżej wymienionych elementów
  • omówienie progresji, pozycji i faz nauczania ćwiczeń

• nauka i doskonalenie elementu HUMAN FLAG
  • nauka i doskonalenie elementu ONE ARM PULL UP

Szkolenie polecane dla Wszystkich chcących nauczyć się, bądź rozwijać swoje umiejętności kalisteniczne . Trenujesz amatorsko, profesjonalnie, a może trenujesz innych? To jest wiedza i umiejętności które musisz posiadać. Po co dążyć do celu okrężną drogą skoro można pójść po linii prostej?

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.  #streetworkoutskills

#streetworkoutcourses #humanflag #pullup