W kalistenice jest mnóstwo elementów, które wywołują zachwyt i podziw. Jednym z nich jest BACK LEVER (po polsku WAGA TYŁEM), który świetnie wygląda i jest doskonałym ćwiczeniem wymagającym siły, stabilizacji i techniki. To co na początku wydaje się bardzo trudne, a wręcz nieosiągalne, z czasem zaczyna wychodzić, sprawiając ogromną satysfakcję i dumę. Wystarczy mieć cel, najskuteczniejszy plan dotarcia do tego celu, wiedzę teoretyczną i praktyczną jak realizować plan, a także systematyczność w realizacji.

Dzięki ok 3h szkoleniu  cyklu street workout skills, gdzie celem głównym będzie nauka i doskonalenie pozycji BACK LEVER, jeden z czołowych zawodników Street Workout w Polsce przedstawi Wam najdoskonalszy plan do jego realizacji, a także wyposaży Was w teorię i praktykę niezbędną do osiągnięcia celu w jak najkrótszym czasie. Na koniec popracujecie nad swoimi mięśniami brzucha, robiąc bardzo skuteczny kalisteniczny trening core.

• omówienia pozycji BACK LEVER i pokaz elementu
  • omówienie mięśni głównych, stabilizacyjnych i pomocniczych biorących udział w elemencie
  • omówienie najczęściej popełnianych błędów w nauce i technice elementu
  • omówienie progresji, pozycji i faz nauczania elementu
  • omówienie treningu mięśni brzucha metodą kalisteniczną

• nauka i doskonalenie elementu BACK LEVER
  • kalisteniczny trening brzucha

Szkolenie polecane dla Wszystkich chcących nauczyć się, bądź rozwijać swoje umiejętności kalisteniczne . Trenujesz amatorsko, profesjonalnie, a może trenujesz innych? To jest wiedza i umiejętności które musisz posiadać. Po co dążyć do celu okrężną drogą skoro można pójść po linii prostej?

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia. #streetworkoutskills

#streetworkoutcourses #backleverszkolenie #backlevercourse