MUSCLE UP to marzenie każdego początkującego crossfitera i street workoutowca. To genialne ćwiczenie gimnastyczne na drążku lub kółkach, angażujące wiele partii mięśniowych. Muscle Up siłowy to jedno z trudniejszych ćwiczeń siłowych. To połączenie podciągania na drążku oraz pompek na poręczach, gdzie to właśnie połączenie, czyli przejście z jednej pozycji do drugiej jest w tym wszystkim najtrudniejsze. Muscle Up dynamiczny to ćwiczenie łączące siłę, technikę i koordynację.

Dzięki ok 3h szkoleniu z cyklu street workout skills/ cross skills, gdzie celem głównym będzie nauka i doskonalenie BAR MUSCLE UP (muscle upa na drążku) dynamicznego i siłowego, jeden z czołowych zawodników Street Workout w Polsce, przedstawi Wam najdoskonalszy plan do jego realizacji, a także wyposaży Was w teorię i praktykę, niezbędną do osiągnięcia celu w jak najkrótszym czasie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY: 11.06.2017 godzina 14:00 – 17:00

• omówienia elementów MUSCLE UP dynamiczny i MUSCLE UP siłowy wraz z pokazem elementów
  • omówienie mięśni głównych, stabilizacyjnych i pomocniczych biorących udział w wyżej wymienionych ćwiczeniach
  • omówienie najczęściej popełnianych błędów w nauce i technice wyżej wymienionych elementów
  • omówienie progresji, pozycji i faz nauczania ćwiczeń i ćwiczeń pomocniczych

• nauka i doskonalenie elementu Muscle Up siłowy
  • nauka i doskonalenie elementu Muscle Up dynamiczny

Szkolenie polecane dla Wszystkich chcących nauczyć się, bądź rozwijać umiejętność w elemencie MUSCLEUP . Trenujesz amatorsko, profesjonalnie a może trenujesz innych? To jest wiedza i umiejętności które musisz posiadać. Po co dążyć do celu okrężną drogą skoro można pójść po linii prostej?

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia. #streetworkoutskills #muscleup #crossskills