Ergometr wioślarski – urządzenie w które wyposażone jest większość obiektów sportowych, siłowni, boxów i klubów fitness. Genialna maszyna do budowania wydolności i systemów energetycznych, zarówno w wysiłkach tlenowych jak i beztlenowych, a co za tym idzie do osiągania Waszych celów treningowych. Z pływaniem na ergometrze jest jak ze wszystkim. Można pływać tak jak się pływa, czyli “jakoś”, będąc zadowolonym z osiąganego wyniku, lub można nauczyć się pływać efektywniej, szybciej, wydolniej, bardziej poprawnie techniczne, żeby wyniki i osiągane rezultaty były jeszcze lepsze. Tylko po co poświęcać czas na robienie czegoś jakoś?

Macie to szczęście że możecie nauczyć się pływać od jednej z najlepszych osób w temacie w Polsce. 20 medali Mistrzostw Polski w wioślarstwie jako sportowiec i wiele osiągnięć na polu trenerskim, w tym prowadzenie Bartosza Więckowskiego (jednego z najlepszych polskich zawodników Crossfit) pod względem “endurance”, a także programowanie treningów wioślarskich dla kilku zawodników z czołówki światowego Crossfitu mówią same za siebie.

DATA SZKOLENIA: 24.06.2017 godzina 11:30 – 16:00

PROGRAM WARSZTATÓW:

1. Część wstępna – nagranie filmików, z tego jak wiosłują uczestnicy oraz spisanie pytań uczestników z jakimi przyszli na warsztat.
  2. Technika ruchu wioślarskiego – 4 pozycje.

3. Ustawienie ergometru pod parametry zawodnika.

4. Rozgrzewka

5. Tempo ruchu wioślarskiego.

6. Programowanie treningu na monitorze.

7. Ustawienie przekładni.

8. Analiza błędów + zastosowanie technik naprawy.

9. Generowanie mocy na ergometrze.

10. Trening właściwy

Warsztat polecany dla Wszystkich chcących nauczyć się, bądź rozwijać swoje umiejętności poprawnego, technicznego pływania na ergometrze wioślarskim . Trenujesz amatorsko, profesjonalnie a może trenujesz innych? To jest wiedza i umiejętności które musisz posiadać. Po co dążyć do celu okrężną drogą skoro można pójść po linii prostej?

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia warsztatu . #justrow

#prorowing #szkolenieconcept2