• Pozostało miejsc:
    • Wyprzedano
  • Cena:
    • 250,00 PLN

UWAGA. Ważne info. Ten warsztat planowo miał odbyć się 04.04.2020, ale z przyczyn Nam wszystkich wiadomych nie mógł odbyć się w wyznaczonym terminie. Zapraszamy wszystkie osoby zapisane na edycję kwietniową 28.06.2020 do Crosshouse.

Zostały 2 wolne miejsca. Kto pierwszy ten lepszy.

 

Wszystkie osoby zainteresowane tematyką podnoszenia ciężarów, które nie załapią się na tą edycję, obserwujcie naszą stroną i konto na facebook. Za moment pojawią się kolejne daty z wolnymi miejscami.

 

 

Sześciogodzinnny warsztat pod okiem wspaniałej trenerki II klasy podnoszenia ciężarów, związanej ze sztangami i talerzami już od 17 lat, a przez 9 lat czynnej zawodniczki, reprezentantki Polski, wielokrotnej medalistki mistrzostw Polski, uczestniczki Mistrzostw Europy i Świata Malwiny Grądzkiej.

 

Warszawa  Crosshouse ul. Ciołka 13  28.06.2020 godzina 11:00 – 17:00

Najlepsza trenerka, najlepsze miejsce, najlepsza cena. Uwaga pierwsze 5 osób łapie cenę 199zł. Regularna cena 250zł.

Certyfikat ukończenia warsztatu z dwuboju olimpijskiego.

 

6h warsztat z dwuboju olimpijskiego przeznaczony jest dla trenerów, trenerów personalnych, instruktorów zajęć grupowych, fizjotrenerów i trenerów przygotowania motorycznego, a także dla wszystkich osób aktywnych którzy korzystają lub zamierzają korzystać z dobrodziejstw jakie niosą ze sobą te 2 ćwiczenia dynamiczne.

Poznaj założenia teoretyczne i poprawną technikę wykonywania poszczególnych bojów. Wyeliminuj błędy. Naucz się nowych umiejętności lub doskonal i popraw już nabyte. Poznaj progresję i mnóstwo ćwiczeń pomocniczych, które wykorzystasz w sposób poprawny w swoim treningu i w pracy ze swoimi klientami.

Serdecznie zapraszamy.