4h warsztat użytkowy, przeznaczony przede wszystkim dla osób trenujących i sportowców.

Trenerzy, trenerzy personalni, instruktorzy również mile widziani, z tym że nie jest to szkolenie instruktorskie (nie uczymy jak uczyć). Popracujemy za to w teorii i praktyce nad prawidłową techniką, ćwiczeniami progresywnymi i mobilizacjami ,tak by wykonywanie przez Was dwóch najważniejszych ćwiczeń pchanych i dwóch najważniejszych ćwiczeń ciągowych dawały Wam cały wachlarz korzyści które ze sobą niosą.

Rotacja zewnętrzna, aktywacja mięśni pośladkowych, depresja i retrakcja łopatek, ustawienie głowy w linii tułowia, ćwiczenia mobilizacyjne, poprawiające wzorzec ruchowy to wszystko i jeszcze więcej na Naszym 4h warsztacie, który odbędzie się już 1 lipca w Crosshouse Warszawa ul. Ciołka 13 godzina 11:00 – 15:00

Certyfikat ukończenia warsztatu, a przede wszystkim mnóstwo cennej wiedzy, informacji i indywidualnych wskazówek.

Szkolenie poprowadzi Karol Rosa.

Serdecznie zapraszamy.