Levelup szkolenia i warsztaty

Organizator warsztatów treningowych dla każdego, kto chciałby trenować świadomie, umiejętnie, poprawnie technicznie i w najkrótszy, możliwy sposób osiągnąć wyznaczone cele. To także organizator szkoleń dla przyszłych i obecnych trenerów w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych. Zapraszamy do Nas po praktyczną wiedzę i umiejętności.#trainhardbutsmart

 

Polska branża fitness jest od lat jednym z najszybciej rozwijających się rynków w Europie. Przez ostatnią dekadę wskaźnik osób należących do różnego rodzaju klubów sportowych w Polsce urósł z 0,3% społeczeństwa do 8%. I choć daleko Nam jeszcze do Naszych europejskich sąsiadów (Wielka Brytania 12% , Holandia 16%, Norwegia 20%) wyraźnie obserwowalny jest trend wzrostowy i ogromny potencjał na przyszłe lata (dane z “The European Health & Fitness Market 2016”). Polacy coraz chętniej ćwiczą i to jest świetne. Pojawiają się pytania:
 
– czy  wiedzą jak mają ćwiczyć?
– czy rozumieją jak dane ćwiczenia, zajęcia i treningi wpływają na ich organizm?
– czy potrafią trenować poprawnie technicznie?
– czy trenują świadomie, obierając swój cel, dążąc do niego najlepszą drogą?
– czy rozumieją jak wygląda prawidłowe odżywianie?
 
Niestety w większości przypadków odpowiedź brzmi NIE. Tylko 10% osób ćwiczących trenuje i odżywia się świadomie, znając i rozumiejąc podstawowe założenia i zasady, potrafiąc odróżniać rzetelne informacje od marketingowego bełkotu. Reszta robi to po prostu niepoprawnie (często będąc przekonanym że super poprawnie), niepoprawnie technicznie lub bardzo nieefektywnie w stosunku do celu.  Często wybieramy niewłaściwe zajęcia, opieramy się o niewłaściwe założenia treningowe, idąc do wymarzonego rezultatu dookoła, lub nie dochodząc do niego wcale.
Czyja to wina? W zasadzie niczyja. W szkołach i na większości uczelni wyższych nikt Nas tego nie uczy, a
wszechobecny internet pełny portali, filmików, porad, for, autorytetów fitness, bombarduje Nas często sprzecznymi informacjami jak mamy jeść i jak ćwiczyć. W zasadzie nie ma możliwości się w tym nie pogubić.
 
LevelUp to projekt w którym ułożymy to wszystko od początku, dając Wam teoretyczne i praktyczne podstawy do trenowania świadomego i celowego, w oparciu o fizjologię, anatomię, biomechanikę i metodykę treningową, a nie o panujące trendy i bardzo często irracjonalne przekonania.
 
To projekt dwutorowy w którym naszą misją jest zajęcie się wiedzą i umiejętnościami praktycznymi, zarówno osób amatorsko trenujących, jak i trenerów i przyszłych trenerów, chcących wzbogacić kwalifikacje zawodowe i prowadzić swoje zajęcia w sposób profesjonalny.
 
Sukcesywnie powstająca baza wiedzy w formie uporządkowanych, komunikatywnych i przejrzystych blogowych wpisów krok po kroku pozwoli Wam zrozumieć jak to wszystko działa, a prowadzone przez specjalistów danych dziedzin cykliczne warsztaty i szkolenia, pozwolą poznać w sposób bardzo przystępny i namacalny teorię, technikę i praktykę. Wszystko po to by każdy Wasz ruch, każde Wasze ćwiczenie i trening były świadome i prowadziły do celu po linii prostej.
 
Zdecydowanie dłuższe i bardziej rozbudowane szkolenia dla trenerów i przyszłych trenerów wyposażą ich w narzędzia do pracy z grupami i klientami indywidualnymi na najwyższym poziomie.
 
Wszystkie warsztaty i szkolenia będą certyfikowane. Dodatkowo uczestnicy szkoleń instruktorskich otrzymają spersonalizowaną legitymację LEVEL UP ACADEMY.  Jakość i koszt szkoleń w porównaniu z konkurencją mile Was zaskoczą.  Najważniejsze jest jednak to, że od teraz każdy z Was może zacząć trenować siebie i innych świadomie, poprawnie i zdrowo, rozumiejąc plan i idąc do wyznaczonego celu po linii prostej.
 
#trenujswiadomie #trenujswiadomieinnych #prostodocelu #upgradeyourworkout