Warsztat odwołany z powodu zgłoszenia zbyt małej ilości uczestników. Wszyscy zapisani dostaną zwrot wpłaconych kwot na konta bankowe. Z nadzieją patrzymy na jesienny okres szkoleniowy. Do zobaczenia.

Pośladki. W teorii najsilniejsze mięśnie Naszego ciała. Silne, kształtne, sprawne i piękne. Efektywne i efektowne. Tego chcemy i tego pragniemy pod względem zdrowotnym, wizualnym i sportowym.

Praktyka pokazuje że niestety nie jest tak kolorowo. Brak systematycznego ruchu, permanentne zgięcie biodra, pozycja siedząca towarzysząca Nam nieustannie w życiu zawodowym i prywatnym, sprzyja dysfunkcjom i problemom zdrowotnym. Słaba, często nieaktywna grupa mięśni pośladkowych, kompensacje, bóle pleców i kolan. Pośladki piękne to pośladki zdrowe, silne, pracujące w optymalnych zakresach i spełniające swoje funkcje.

Na Naszym warsztacie dowiesz się jak to zrobić. Mówimy jak jest i pokazujemy jak zrobić żeby było lepiej. Konkretne rozwiązania oparte o anatomię, naukę i badania sportowe, a nie super triki rodem z instagrama i pięknych klubów fitness, które z rzeczywistością i efektywnością nie mają nic wspólnego. 

Serdecznie zapraszamy Panie i Panów. Zapraszamy osoby trenujące samodzielnie, a także instruktorów, trenerów, trenerów personalnych. Warsztat dla każdego i możecie być pewni że będzie to dobrze zainwestowany czas i pieniądze.

DATA WARSZTATU: 21.08.2021 godzina: 13:00 – 18:00

MIEJSCE: WARSZAWA, CROSSHOUSE UL. CIOŁKA 13

PIERWSZE 5 OSÓB 199zł. CENA REGULARNA 250zł

HARMONOGRAM SZKOLENIA

  • Dlaczego trening pośladków jest ważny?
  • Anatomia i funkcje mięśni pośladkowych
  • Przełożenie procentowe włókien białych i czerwonych na dobór odpowiednich ćwiczeń
  • Podział ćwiczeń ze względu na płaszczyzny ruchu i wektory sił
  • Jak zwalczyć tzw. amnezję pośladkową? Testy funkcjonalne i prawidłowa, efektywna rozgrzewka
  • Technika wykonywania najskuteczniejszych ćwiczeń w teorii i praktyce
  • Instagramowe ćwiczenia HIT czy KIT?
  • Przykładowe plany treningowe. 

Warsztat polecany dla Wszystkich chcących nauczyć się, bądź rozwijać swoje umiejętności treningowe w sposób przemyślany, skuteczny i optymalny. Trenujesz amatorsko, profesjonalnie a może trenujesz innych? To jest wiedza i umiejętności które musisz posiadać. Po co dążyć do celu okrężną drogą skoro można pójść po linii prostej?

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

Prowadzący: Joanna Wrzos

SERDECZNIE ZAPRASZAMY