W kalistenice jest mnóstwo elementów, które wywołują zachwyt i podziw. Jednym z nich jest HANDSTAND (po polsku STANIE NA RĘKACH), który świetnie wygląda i jest doskonałym ćwiczeniem wymagającym siły, stabilizacji i techniki. Inny to HUMAN FLAG (flaga), która dla wielu jest everestem do zdobycia.

To co na początku wydaje się bardzo trudne, a wręcz nieosiągalne, z czasem zaczyna wychodzić, sprawiając ogromną satysfakcję i dumę. Wystarczy mieć cel, najskuteczniejszy plan dotarcia do tego celu, wiedzę teoretyczną i praktyczną jak realizować plan, a także systematyczność w realizacji.

Dzięki ok 3h szkoleniu  cyklu street workout skills, gdzie celem głównym będzie nauka i doskonalenie pozycji HANDSTAND i HUMAN FLAG, jeden z czołowych zawodników Street Workout w Polsce, przedstawi Wam najdoskonalszy plan do jego realizacji, a także wyposaży w teorię i praktykę niezbędną do osiągnięcia celu w jak najkrótszym czasie.

24 wrzesień 11:00 – 14:00

HARMONOGRAM SZKOLENIA

I część teoretyczno – prezentacyjna

  • omówienia pozycji HANDSTAND i HUMAN FLAG  wraz z pokazem elementów
  • omówienie mięśni głównych, stabilizacyjnych i pomocniczych biorących udział w ćwiczeniach
  • omówienie najczęściej popełnianych błędów w nauce i technice
  • omówienie progresji, pozycji i faz nauczania elementów

II część praktyczna

  • rozgrzewka
  • nauka i doskonalenie elementu HANDSTAND i HUMAN FLAG
  • progresja, ćwiczenia pomocnicze, metodyka nauczania

III część pytania dodatkowe

Szkolenie polecane dla Wszystkich chcących nauczyć się, bądź rozwijać swoje umiejętności kalisteniczne . Trenujesz amatorsko, profesjonalnie, a może trenujesz innych? To jest wiedza i umiejętności które musisz posiadać. Po co dążyć do celu okrężną drogą skoro można pójść po linii prostej?

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia. #streetworkoutskills

#streetworkoutcourses #handstand #handstandcourse #naukahandstand #handstandszkolenie #humanflag

Prowadzący: CEZARY DYMKOWSKI

SERDECZNIE ZAPRASZAMY