UWAGA! WAŻNE INFO. Z POWODU NIEJASNYCH I NIEPRECYZYJNYCH ROZPORZĄDZEŃ RZĄDU W ZWIĄZKU Z NARASTAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID I ZAMKNIĘCIEM SIŁOWNI I OBIEKTÓW FITNESS JESTEŚMY ZMUSZENI ODWOŁAĆ TO WYDARZENIE, A W ZASADZIE PRZENIEŚĆ JEGO ORGANIZACJĘ NA NAJBLIŻSZY PRAWNIE MOŻLIWY I ZDROWOTNIE BEZPIECZNY TERMIN. OCZYWIŚCIE PROSIMY O KONTAKTOWANIE SIĘ Z NAMI DROGĄ MAILOWĄ W SPRAWIE ZWROTÓW (JEŻELI NIE CHCĄ PAŃSTWO CZEKAĆ NA PRZYSZŁY TERMIN).

MAMY GŁĘBOKĄ NADZIEJĘ ŻE OBIECYWANE DOPRECYZOWANIE PRZEPISÓW ODNOŚNIE BRANŻY FITNESS I BRANŻ POKREWNYCH O TYM CO WOLNO, GDZIE WOLNO A CO NIE WYDARZY SIĘ ZGODNIE Z USTALENIAMI JAKICH DOKONANO NA SPOTKANIU PRZEDSTAWICIELI BRANŻY Z RZĄDEM 19.10.2020. STRONY USTALIŁY ŻE KONKRETY ZOSTANĄ PODANE W SOBOTĘ 24.10.2020. WTEDY WIEDZĄC CO NAS CZEKA I NA JAKICH KONKRETNYCH ZASADACH BĘDZIEMY MOGLI PODJĄĆ DZIAŁANIA I USTALIĆ PLAN.

 

Sześciogodzinnny warsztat pod okiem wspaniałej trenerki II klasy podnoszenia ciężarów, związanej ze sztangami i talerzami już od 17 lat, a przez 9 lat czynnej zawodniczki, reprezentantki Polski, wielokrotnej medalistki mistrzostw Polski, uczestniczki Mistrzostw Europy i Świata Malwiny Grądzkiej.

 

Warszawa  Crosshouse ul. Ciołka 13  25.10.2020 godzina 12:0 – 18:00

Najlepsza trenerka, najlepsze miejsce, najlepsza cena. Uwaga pierwsze 6 osób łapie cenę 199zł. Regularna cena 250zł.

Certyfikat ukończenia warsztatu z dwuboju olimpijskiego.

 

6h warsztat z dwuboju olimpijskiego przeznaczony jest dla trenerów, trenerów personalnych, instruktorów zajęć grupowych, fizjotrenerów i trenerów przygotowania motorycznego, a także dla wszystkich osób aktywnych którzy korzystają lub zamierzają korzystać z dobrodziejstw jakie niosą ze sobą te 2 ćwiczenia dynamiczne.

Poznaj założenia teoretyczne i poprawną technikę wykonywania poszczególnych bojów. Wyeliminuj błędy. Naucz się nowych umiejętności lub doskonal i popraw już nabyte. Poznaj progresję i mnóstwo ćwiczeń pomocniczych, które wykorzystasz w sposób poprawny w swoim treningu i w pracy ze swoimi klientami.

Serdecznie zapraszamy.