• Cena:

29.09.2018 godziny 11:30 – 19:30

30.09.2018 godziny 10:00 – 16:00

Uwaga!

Tylko do 31.08.2018 cena to 899PLN!!!
Do 07.09.2018 cena to 1099PLN!!
Do 19.09.2018 cena to 1199PLN

ilość miejsc ograniczona

Data szkolenia to: 22.09.2018 ; 23.09.2018 ; 29.09.2018 ; 30.09.2018

Mała grupa, sto procent korzyści ze szkolenia. Tylko 12 miejsc.

Legitymacja instruktorska zgodna ze wzorem MEN.

Certyfikat ukończenia szkolenia instruktorskiego.

Warszawa ul. Ciołka 13 Crosshouse

Przygotowaliśmy dla Was najlepsze szkolenie instruktorskie “Cross Training”. Nie ma lepszego na rynku.

Dlaczego tak uważamy?????

Powodów jest bardzo wiele.

Po pierwsze, Nasze szkolenie trwa 30h. 2 weekendy, 3 dni a w każdym 8 godzin teorii i praktyki, w ostatnim dniu 6 godzin. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać że w 30h można dowiedzieć  i nauczyć się więcej niż w 16h, tak jak to najczęściej ma miejsce u konkurencji. Cross training to bardzo złożony system treningowy, składający się z elementów gimnastyki, ciężarów i ćwiczeń aerobowych, do tego metodyka i programowanie. Jeżeli chcesz tylko zdobyć papierek i odbyć szkolenie jak najszybciej zapraszamy pod inny adres.

Po drugie, szkolenie będzie prowadzone przez 3 osoby. Każda z Nich zajmie się daną, bliską jej tematyką, przybliżając Wam świat crossa w sposób przystępny, zrozumiały, ciekawy i co najważniejsze profesjonalny. Anna Demianiuk, Karol Rosa i Marcin Misiorowski to osoby z którymi spędzicie najbardziej efektywne 30h w tej tematyce.

Ania, znakomita trenerka współpracująca z najlepszymi zawodnikami CF w kraju i za granicą, posiadająca chyba wszystkie papiery crossfit jakie tylko można mieć. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w Wioślarstwie, zawodniczka podnoszenia ciężarów, szkoleniowiec Levelup.

Karol Rosa zawodnik Crossfit na kontrakcie sponsorskim. Sukcesy na zawodach crossfit w Polsce i na arenie międzynarodowej. Instruktor Crossfit, trener w Crosshouse, szkoleniowiec w Levelup.

Marcin Misiorowski absolwent AWF, współwłaściciel i jeden z założycieli Crosshouse, współwłaściciel i szkoleniowiec Levelup, trener, instruktor, trener przygotowania motorycznego, masażysta. Zajęcia z crossa prowadzi już od 4 lat. Mocna ekipa która ma Wam dużo do przekazania w każdej płaszczyźnie organizacyjnej, treningowej i biznesowej.

Więcej o prowadzących: Ania Demianiuk ; Karol Rosa ; Marcin Misiorowski

Po trzecie, zapomnijcie o szkoleniach z crossa czy też treningu funkcjonalnego, gdzie rozkłada się bosu, trx, parę piłek i robi “obwodzik”. Na naszym szkoleniu dowiecie się jak programować zgodnie z metodologią “crossfit”. Pokażemy Wam również różnice i metody treningowe do zastosowania w klubach, sieciowych siłowniach i boxach. Dzięki Nam spojrzycie na temat z różnych perspektyw i będziecie mogli wykorzystać nabyte umiejętności w każdych warunkach pracy.

Po czwarte cena Naszego szkolenia w porównaniu z rynkiem jest szalenie niska. Gwarantujemy jakość szkolenia na najwyższym poziomie. Nasze możliwości cenowe wynikają z tego, że mamy własny, świetny i bogato wyposażony klub Crosshouse na warszawskiej Woli, dodatkowo nie jesteśmy aż tak pazerni 🙂

Po piąte sprawdźcie plan szkolenia poniżej. WYPAS

Po szóste, przeczytaj powyższe pięć punktów jeszcze raz, sprawdź plan szkolenia, prowadzących, cenę, porównaj to później z innymi i klikaj w rezerwację bo przewidujemy tylko 12 miejsc. NIE CZEKAJ. DZIAŁAJ.

PLAN SZKOLENIA:

• wprowadzenie w świat cross training
  • lekcja wprowadzająca INTRO
  • definicje, teoria, różnice cross training / crossfit / rodzaje jednostek treningowych
  • rozgrzewka metodą RAMP
  • alternatywne metody rozgrzewki
  • ćwiczenia podstawowe – technika, nauka i doskonalenie, metodyka
  • mobilność i stabilność użytkowa w prowadzeniu zajęć grupowych
  • sesja aerobowa: bieganie, wiosłowanie, assault bike i inne maszyny aerobowe
  • kształtowanie systemów energetycznych: tlenowy, beztlenowy
  • sesja dwuboju olimpijskiego w raz z ćwiczeniami progresywnymi: rwanie, podrzut nauka i doskonalenie, metodyka
  • sesja ćwiczeń fundamentalnych w raz z ćwiczeniami progresywnymi: przysiad, martwy ciąg, wyciskanie, podciąganie nauka i doskonalenie, metodyka