• Cena:

Szkolenie Instruktorskie “CROSS TRAINING” 16H

05.09.2020 godzina 11:30 – 19:30

06.09.2020 godzina 10:00 – 18:00

Najlepsze szkolenie na runku w najlepszej cenie.

Cena promo 599zł.

Zmniejszona całkowita liczba uczestników ze względów na pandemię.

W przypadku obostrzeń ze strony rządu i braku możliwości przeprowadzenia szkolenia, zwracamy pieniądze natychmiastowo.

Pamiętaj. Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie.

Warszawa ul. Ciołka 13 Crosshouse

Dlaczego warto wybrać Nasze szkolenie ?

1. Jako jedyni pokażemy Wam “różne twarze” tego systemu treningowego. Pokażemy Wam “prawilne” programowanie “Crossfit”, ale również przekażemy mnóstwo wiedzy odnośnie komercyjnej i atrakcyjnej strony tego typu zajęć, tak by Wasze grupy były zawsze pełne, a uczestnicy zadowoleni, gdziekolwiek nie traficie na prowadzenie tego typu zajęć. Chcemy przygotować Was w pełni do prowadzenia zajęć cross zarówno w sieciowym klubie fitness, jak i CF boxie. Dzięki Nam spojrzycie na temat z różnych perspektyw i będziecie mogli wykorzystać nabyte umiejętności w każdych warunkach pracy. Uwierzcie Nam czasami zbyt skomplikowanie nie oznacza lepiej. Ludzie przychodzą do konkretnych miejsc i na dane zajęcia w różnym celu. Nauczcie się go rozpoznawać.
  2. W 16h zwrócimy uwagę na mnóstwo zagadnień technicznych i metodycznych, nie zapominając o bardzo ważnej wiedzy i uwagach odnośnie prowadzenia zajęć grupowych ( wszelkich niuansów które robią “robotę” i powodują że Wasze zajęcia będą atrakcyjne).
  3. Dzięki Nam i Naszemu szkoleniu unikniecie mnóstwa błędów prowadząc swoje zajęcia grupowe Cross. Uwierzcie Nam robimy już to od ponad 6 lat. Prowadzimy własny klub Crosshouse który był w Warszawie 3 klubem oferującym tego typu usługi i pierwszym klubem łączącym w jednym miejscu strefę cross i siłownię klasyczną. Nie było mowy o żadnych sieciowych klubach i Crossfit boxach na każdej ulicy Warszawy. Nowe miejsca się otwierają, zaraz zamykają a my z powodzeniem działamy cały czas.
  4. Cena Naszego szkolenia w porównaniu z rynkiem jest szalenie niska. Gwarantujemy jakość szkolenia na najwyższym poziomie. Nasze możliwości cenowe wynikają z tego, że mamy własny, świetny i bogato wyposażony klub Crosshouse na warszawskiej Woli, dodatkowo nie jesteśmy aż tak pazerni 🙂
  5. Sprawdźcie plan szkolenia poniżej:
  • wprowadzenie w świat cross training
  • lekcja wprowadzająca INTRO
  • definicje, teoria, założenia metody, różnice cross training / crossfit / rodzaje jednostek treningowych
  • rozgrzewka metodą RAMP
  • alternatywne metody rozgrzewki atrakcyjne dla uczestników
  • mobilność i stabilność użytkowa w prowadzeniu zajęć grupowych
  • sesja ćwiczeń fundamentalnych w raz z ćwiczeniami progresywnymi: przysiad, martwy ciąg, wyciskanie, pompka, podciąganie nauka i doskonalenie, metodyka
  • sesja dwuboju olimpijskiego w raz z ćwiczeniami progresywnymi: rwanie, podrzut nauka i doskonalenie, metodyka
  • ćwiczenia z wykorzystaniem odważników kulowych “Kettlebells”
  • pozostałe ćwiczenia Cross Training z obszarów gimnastyki, podnoszenia ciężarów i ćwiczeń aerobowych
  • pozostałe ćwiczenia z zakresu treningu ogólnorozwojowego i przygotowania motorycznego w celu uatrakcyjnienia zajęć
  • jednostki treningowe o różnorodnej specyfice budowy
  • programowanie Crossfit a programowanie Cross Training
  • najczęstsze błędy i wskazówki w prowadzeniu zajęć grupowych

Szkolenie poprowadzi mocny duet, który ma Wam dużo do przekazania w każdej płaszczyźnie organizacyjnej, treningowej i biznesowej.

Ania Demianiuk: świetna, znana i uznawana i wykwalifikowana trenerka crossfit, sportowiec z wieloletnim stażem wioślarskim  i kilkunastoma medalami Mistrzostw Polski, instruktor zajęć grupowych między innymi w klubie Crosshouse. Osoba związana z polskim światem Crossfit od wielu, wielu lat.

Marcin Misiorowski absolwent AWF, współwłaściciel i jeden z założycieli Crosshouse, współwłaściciel i szkoleniowiec Levelup, trener, instruktor, trener przygotowania motorycznego EPI, masażysta. Zajęcia z crossa prowadził od początku powstania klubu.

Więcej o prowadzących: Ania Demianiuk ; Marcin Misiorowski

Przeczytaj powyższe pięć punktów jeszcze raz, sprawdź plan szkolenia, prowadzących, cenę, porównaj to później z innymi i klikaj w rezerwację bo przewidujemy tylko 12 miejsc.

NIE CZEKAJ. DZIAŁAJ.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.