• Cena:

01.02.2020 godzina 11:30 – 19:30

02.02.2020 godzina 10:00 – 18:00

Uwaga!

Tylko do 06.01.2020 dla pierwszych 6 osób cena to 599PLN!!!
Do 16.01.2020 cena to 699PLN!!
Do 30.01.2020 cena to 799PLN

ilość miejsc ograniczona

Data szkolenia to:

Mała grupa, sto procent korzyści ze szkolenia. Tylko 12 miejsc.

Legitymacja instruktorska zgodna ze wzorem MEN.

Certyfikat ukończenia szkolenia instruktorskiego.

Warszawa ul. Ciołka 13 Crosshouse

UWAGA CENA PROMOCYJNA 599zł DOTYCZY ZAPISU PIERWSZYCH 6 OSÓB, LUB BĘDZIE OBOWIĄZUJĄCA DO 06.01.2020.

Dlaczego warto wybrać Nasze szkolenie ?

1. Jako jedyni pokażemy Wam “różne twarze” tego systemu treningowego. Pokażemy Wam “prawilne” programowanie “Crossfit”, ale również przekażemy mnóstwo wiedzy odnośnie komercyjnej i atrakcyjnej strony tego typu zajęć, tak by Wasze grupy były zawsze pełne, a uczestnicy zadowoleni, gdziekolwiek nie traficie na prowadzenie tego typu zajęć. Chcemy przygotować Was w pełni do prowadzenia zajęć cross zarówno w sieciowym klubie fitness, jak i CF boxie. Dzięki Nam spojrzycie na temat z różnych perspektyw i będziecie mogli wykorzystać nabyte umiejętności w każdych warunkach pracy. Uwierzcie Nam czasami zbyt skomplikowanie nie oznacza lepiej. Ludzie przychodzą do konkretnych miejsc i na dane zajęcia w różnym celu. Nauczcie się go rozpoznawać.
  2. W 16h zwrócimy uwagę na mnóstwo zagadnień technicznych i metodycznych, nie zapominając o bardzo ważnej wiedzy i uwagach odnośnie prowadzenia zajęć grupowych ( wszelkich niuansów które robią “robotę” i powodują że Wasze zajęcia będą atrakcyjne).
  3. Dzięki Nam i Naszemu szkoleniu unikniecie mnóstwa błędów prowadząc swoje zajęcia grupowe Cross. Uwierzcie Nam robimy już to od ponad 6 lat. Prowadzimy własny klub Crosshouse który był w Warszawie 3 klubem oferującym tego typu usługi i pierwszym klubem łączącym w jednym miejscu strefę cross i siłownię klasyczną. Nie było mowy o żadnych sieciowych klubach i Crossfit boxach na każdej ulicy Warszawy. Nowe miejsca się otwierają, zaraz zamykają a my z powodzeniem działamy cały czas.
  4. Cena Naszego szkolenia w porównaniu z rynkiem jest szalenie niska. Gwarantujemy jakość szkolenia na najwyższym poziomie. Nasze możliwości cenowe wynikają z tego, że mamy własny, świetny i bogato wyposażony klub Crosshouse na warszawskiej Woli, dodatkowo nie jesteśmy aż tak pazerni 🙂
  5. Sprawdźcie plan szkolenia poniżej:
  • wprowadzenie w świat cross training
  • lekcja wprowadzająca INTRO
  • definicje, teoria, założenia metody, różnice cross training / crossfit / rodzaje jednostek treningowych
  • rozgrzewka metodą RAMP
  • alternatywne metody rozgrzewki atrakcyjne dla uczestników
  • mobilność i stabilność użytkowa w prowadzeniu zajęć grupowych
  • sesja ćwiczeń fundamentalnych w raz z ćwiczeniami progresywnymi: przysiad, martwy ciąg, wyciskanie, pompka, podciąganie nauka i doskonalenie, metodyka
  • sesja dwuboju olimpijskiego w raz z ćwiczeniami progresywnymi: rwanie, podrzut nauka i doskonalenie, metodyka
  • ćwiczenia z wykorzystaniem odważników kulowych “Kettlebells”
  • pozostałe ćwiczenia Cross Training z obszarów gimnastyki, podnoszenia ciężarów i ćwiczeń aerobowych
  • pozostałe ćwiczenia z zakresu treningu ogólnorozwojowego i przygotowania motorycznego w celu uatrakcyjnienia zajęć
  • jednostki treningowe o różnorodnej specyfice budowy
  • programowanie Crossfit a programowanie Cross Training
  • najczęstsze błędy i wskazówki w prowadzeniu zajęć grupowych

Szkolenie poprowadzi mocny duet, który ma Wam dużo do przekazania w każdej płaszczyźnie organizacyjnej, treningowej i biznesowej.

Ania Demianiuk: świetna, znana i uznawana i wykwalifikowana trenerka crossfit, sportowiec z wieloletnim stażem wioślarskim  i kilkunastoma medalami Mistrzostw Polski, instruktor zajęć grupowych między innymi w klubie Crosshouse. Osoba związana z polskim światem Crossfit od wielu, wielu lat.

Marcin Misiorowski absolwent AWF, współwłaściciel i jeden z założycieli Crosshouse, współwłaściciel i szkoleniowiec Levelup, trener, instruktor, trener przygotowania motorycznego EPI, masażysta. Zajęcia z crossa prowadził od początku powstania klubu.

Więcej o prowadzących: Ania Demianiuk ; Marcin Misiorowski

Przeczytaj powyższe pięć punktów jeszcze raz, sprawdź plan szkolenia, prowadzących, cenę, porównaj to później z innymi i klikaj w rezerwację bo przewidujemy tylko 12 miejsc.

NIE CZEKAJ. DZIAŁAJ.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.